خانه / اخبار خارجی / آمادئوس منصوب راجیو Rajian به سفر تجارت جهانی

آمادئوس منصوب راجیو Rajian به سفر تجارت جهانی

[ad_1]

منتشر شده در: دوشنبه, ژانویه 23, 2017

Amadeus Logo آمادئوس امروز اعلام کرد که راجیو Rajian معاون اجرایی رئیس جمهور از جهانی کسب و کار سفر، موثر بلافاصله منصوب است.

با تجارت جهانی سفر صرف مجموعه به 1.6 تریلیون دلار در سال 2020 *، Rajian می شود وظیفه با رشد مداوم رانندگی در سراسر جهان در سراسر سه رکن کلیدی آمادئوس بخش کسب و کار سفر: سفر جهانی مدیریت شرکت (TMCs) تخصص و شبکه های مشتریان و شرکت های بزرگ.

این است که از پیشرو جهانی TMCs تشکیل شده است و مشتریان در مدیریت عامل سفر verticals مانند دریایی و انرژی و همچنین حق رای دادن و مشتریان شبکه. نقش نیز آمادئوس گسترش کسب و کار سفر نمونه کارها، از جمله cytric آمادئوس & هزینه سفر و ادامه حمایت از 11000 + مشتریان که با استفاده از ابزار آنلاین رزرو آمادئوس امروز را شامل می شود.

rajian می آورد 20 سال تجربه صنعتی سفر عمیق به آمادئوس، با پیشینه قوی در سفر کسب و کار، بازاریابی محصول، استراتژی و ادغام و حصول. در تازه ترین نقش خود Rajian برای همه فعالیت های تجاری برای سفر سابر شبکه شامل مشتریان جهانی و شرکت معاون مدیریت حساب & فروش جهانی بود. قبل از آن، زمان صرف Rajian معاون بازاریابی محصول نیز در سابر با مسئولیت در سراسر جهان هر نقطه از فروش و پلت فرم راه حل.

“شرکت کارکنان می شود خواستار مسافران نیاز فوری تلفن همراه و شخصی ماندوی که به سفر و کار کارآمد آنها اجازه می دهد. در همین حال، شرکت ها نیاز به سفر شرکت خود را در حالی که مسافر تضمین ایمنی رعایت و هزینه مدیریت کنترل. من هیجان زده به تیم ما را نه تنها تبدیل شرکت مسافرتی سفر اما همچنین رشد آمادئوس کل کسب و کار سفر نمونه کارها نگاه; در سراسر TMCs جهانی، تخصص و شبکه و شرکت های بزرگ،”گفت: راجیو Rajian، معاون اجرایی رئیس جمهور از سفر کسب و کار جهانی در آمادئوس.

“انتصاب راجیو چیزی از نقطه عطفی برای بخش رشد سفر کسب و کار آمادئوس، گفت:” Laurens Leurink معاون ارشد رئیس جمهور، توزیع، آمادئوس. “امروز سفر کسب و کار دیگر به سادگی مورد فقط رزرو است. این سفر به پایان کامل و اکوسیستم سفر گسترده تر بیش از حد است. با توجه به تجربه و تخصص خود را، من که راجیو به آینده ما نمونه کارها سفر کسب و کار، با انرژی و شور و شوق به رد پای آمادئوس هر دو از نظر وسعت راه حل هایی که ما می توانیم به آنها ارائه و مشتریان ما در خدمت گسترش شکل بسازیم.”

این ملاقات به دنبال پرتاب موفقیت آمیز cytric آمادئوس سفر & هزینه پیش از آن در سال 2016 است که خود به دنبال کسب آمادئوس shareholding اکثریت در i:FAO در آوریل 2014 رهبر در راه حل های شرکت های بزرگ. آمادئوس cytric & هزینه سفر به ترکیب بهترین ویژگی های آمادئوس سفر الکترونیکی مدیریت با قدرت راه حل یکپارچه i:FAO cytric راه اندازی شد.

برچسب ها: آمادئوس

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

ارسال پیامک

شاید یکی از سؤالاتی که به ذهن هر شخصی جهت استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌کوتاه، می‌رسد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *