خانه / اخبار خارجی / اولین بار برای دیدن نور 2017 در نیوزیلند

اولین بار برای دیدن نور 2017 در نیوزیلند

[ad_1]

تاریخ: چهارشنبه, دسامبر 28, 2016

unnamed-3 نیوزیلند است اولین کشور در جهان را به نور Year.On جدید شرق ساحل از نیوزیلند وجود دارد برخی از نقاط عالی برای تماشای طلوع خورشید در روز اول Year.Start جدید سال خاموش در راه حق و چه نیوزیلند و مادر الهام می شود طبیعت باید ارائه دهد.

1. ساحل – گیسبورن، Wainui جزیره شمالی

گیسبورن

اولین شهر در نیوزیلند برای دیدن خورشید پاپ سر آن فراتر از افق و Wainui ساحل به ویژه ارائه دیدگاه بزرگ به خیس خوردن اولین اشعه 2017 است.

2. قلل – Coromandel، شمال جزیره

را لازم باشد تا در اوایل برای رسیدن به قله از قلل در Coromandel برای دیدن طلوع خورشید. یا شما می توانید صرف شب سال نو وجود دارد و اقامت در کلبه گروه حفاظت. مهم نیست که چگونه شما آن را انجام، آن ارزش آن خواهد شد.

3. سحر قبل از پیاده روی به بالای کوه Maunganui ممکن است تنها راه برای 2017 شروع کردن با صدای بلند.

راسل بود یک بار پایتخت نیوزیلند شهر کوچک پر از تاریخ است. هنگامی که می درخشد نور اول در Tapeka نقطه بقیه نظر در سراسر خلیج جزایر از Paihia به Waitangi لذت ببرید.

4. سنت کلیر ساحل – دنیدن، جزیره جنوبی

پیدا کردن یک نقطه در بارانداز در سنت کلیر ساحل در دوندين و اگر سال نو در اولین روز گشت و گذار خوب ارمغان می آورد. بدون معامله بزرگ اگر هیچ تورم طلوع خورشید ارزش آن به هر حال است.

5. Oban – جزیره استوارت

Oban حل و فصل تنها در جزيره استوارت با جمعیت تقریبا 400 نفر است. در شب سال نو مردم محلی مسدود کردن خیابان اصلی برای لذت بردن از گروه بر روی عرشه هتل دریای جنوب و اتش در ساحل. پس از شب از partying با مردم محلی در ساحل آرام خلیج خروس جنگی و تماشای خورشید بیش از یکی از نقاط جنوبی ترین زلاند نو آمده.

6. جزیره شمالی کوه Maunganui – بی مقدار

سحر قبل از پیاده روی به بالای کوه Maunganui ممکن است تنها راه برای 2017 شروع کردن با صدای بلند باشد. دلیل این مکان یکی از Instagrammed بیشتر در نیوزیلند است وجود دارد و طلوع خورشید احتمالا آن است.

7. نیو برایتون، اسکله – شهر کریست، جزیره جنوبی
عشق در جزیره جنوبی بزرگترین شهر همیشه زمان خوب است با بسیاری از رویدادهای محلی از جمله خانواده جشن سال نو دوستانه در سرگرمی های زنده و نمایش آتش بازی پارک هاگلی. تیزرهای اولیه باید سر به نیو برایتون، ساحل به گرفتن نگاهی اجمالی با شکوه از طلوع آفتاب در اول صبح 2017.

منبع:-زلاند جدید گردشگری

برچسب ها: اولین دیدن نور 2017 در نیوزیلند اخبار مقصد سفر

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

ارسال پیامک

شاید یکی از سؤالاتی که به ذهن هر شخصی جهت استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌کوتاه، می‌رسد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *