خانه / اخبار خارجی / بی نهایت سفر ثبت قرارداد مشارکت پایدار برنامه آموزش گردشگری در چین

بی نهایت سفر ثبت قرارداد مشارکت پایدار برنامه آموزش گردشگری در چین

[ad_1]

تاریخ: سه شنبه, دسامبر 27, 2016

gstc-expands شورای گردشگری پایدار جهانی (GSTC) و بی نهایت سفر بین المللی امضا شده توافق برای بی نهایت و سازمان های تابعه آن انجام GSTC پایدار گردشگری آموزش برنامه (STTP) در جمهوری خلق چین و هنگ کنگ و ماکائو و تایوان.

“من معتقدم که با اتخاذ چارچوب گردشگری پایدار جهانی و معیارهای قطعا کمک کند هر ذینفعان صنعت برای رسیدن به هدف توسعه پایدار ما را از استفاده عاقلانه و حفاظت از منابع با ارزش گردشگری ما در بهترین عمل در طول عملیات کل گردشگری ما در اجتماعی سازگار با محیط زیست و اقتصادی. “بی نهایت منابع (بین المللی) سفر مدیر عامل شرکت گیم چونگ استیون می گوید.” تیم ما بی نهایت و شرکت های تابعه خود را سرب در بزرگ چین با بهترین تلاش خود را به “توسعه پایدار” به عنوان ارزش اصلی شرکت ما و ماموریت خود را در دراز مدت می شود.”

بی نهایت هدف ترویج و اجرای عمل گردشگری پایدار تر برای نیازهای جهانی است و تلاش برای ارائه خدمات سفر و تجربه با ارزش سفر.

GSTC راه اندازی برنامه آموزش گردشگری پایدار (STTP) در سال 2014 با هدف تقویت آگاهی گردشگری پایدار در مقصد در سراسر جهان، برنامه های آموزشی روند جهانی پایدار گردشگری و توسعه پایدار روش های کسب و کار و مقصد.

STTP بینش های عملی و گام های موثر برای کمک به بهبود شیوه های توسعه پایدار از طریق درک عمیق از معیارهای GSTC استانداردهای جهانی پایه برای پایداری در سفر و گردشگری و نقش اعتباربخشی و صدور گواهینامه در پیشبرد دستور کار توسعه پایدار در صنعت گردشگری ارائه می دهد.

“رسیدن به بازار چین بسیار زیاد است و ضروری است برای تلاش جهانی توسعه پایدار در تمام بخش های حیاتی” می گوید: GSTC مدیر عامل شرکت رندی Durband. “همکاری ما با بی نهایت برای آموزش بازیکنان سفر و گردشگری در سراسر چین بخش مهمی از ماموریت ما به اثرات جهانی است. ما به همکاری با چنین ماهر و پرشور گروهی از مردم به عنوان تیم بی نهایت خوشحال است.”

بی نهایت (بین المللی) سفر قصد دارد به دوره های آموزشی در 2017. در مرحله اولیه بی نهایت دو خود موسسات آموزشی وابسته است که هنگ کنگ اکوتوریسم & سفر حرفه ای مرکز آموزش، موسسه گردشگری بسیار شناخته شده در هنگ کنگ، عمدتا GSTC پایدار گردشگری برنامه آموزشی برای ذینفعان صنعت در هنگ کنگ و ماکائو در حالی که ما یک موسسه دیگر جهان طبیعت گردی آموزش مرکز عمدتا هدف قرار دادن به سازمان های غیر دولتی فراهم خواهد آورد ، پارک های ملی و جهانی ژئوپارک و ذخایر طبیعت در سرزمین اصلی چین و تایوان; قبل از اینکه هدف ما ترویج GSTC معیار و مفهوم گردشگری پایدار، روحیه جهانی نسبت به گردشگری پایدار به عمومی به عنوان پیشرو مسافران مسافران مسئول جهانی شدن در مرحله دوم ما تمرین.

برچسب ها: چین، جهانی پایدار گردشگری شورای (GSTC)

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

ارسال پیامک

شاید یکی از سؤالاتی که به ذهن هر شخصی جهت استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌کوتاه، می‌رسد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *