خانه / اخبار خارجی / تور در کشور گرجستان

تور در کشور گرجستان

گرجستان از جمله کشور هایی است که دارای جاذبه های فراوان گردشگری می باشد.  این کشور یکی از قطب های گردشگری در جهان می باشد.  سالانه میلیون ها توریست از این کشور دیدن می کنند.  گرجستان به دلیل داشتن آب و هوای معتدل و خنک از جمله کشور های مورد پسند توریستان می باشد.  این کشور یکی از کشورهای قدیمی جهان می باشد. از آرزو های هر کسی است که از این کشور دیدن کند و با جاذبه های آن بیشتر آشنا شود.  اگر شما از افرادی هستید که دوست دارید از این کشور دیدن نمایید و برنامه ای برای تعطیلات عید نوروز خود ندارید ما به شما تور گرجستان نوروز ۹۶ را پیشنهاد می کنیم که فرصتی بسیار خوب می باشد تا از جاذبه های این کشور دیدن کنید.

تور گرجستان نوروز 96

سواحل گرجستان

یکی از جاذبه های گرجستان ساحل سحر آمیز آن می باشد که برای هر شخصی که پای در این کشور می گذارد خاطره ساز است.  این ساحل دارای زیبایی های فراوانی می باشد.  یکی از کار های آرامش بخش در این ساحل پیاده روی و قدم زدن می باشد که روح و روان آدمی را تسکین می بخشد.این ساحل می تواند برای هر فردی شگفتی سار یاشد اگر به این سواحا سفر مردید باید تا غروب آفتاب منتظر بمانید چرا که در این هنگام جلوی خاصی از طبعیت پدیدار می گردد.  تلاتو نور خورشید به درون آب های این منطقه و انعکاس آن سبب ایجاد چشم انداز منحصر به فردی می گردد و شاید باور تان نشود که یکی از زیباترین مکان ها بر روی مره زمین در این هنگام می شود.  پیاده روی در کنار دریا در این ساعات بسیار لذت بخش می باشد و یکی از کار هایی است که به انسان آرامش عجیبی می بخشد. در این سواحل تمام امکانات رفاهی و خدمات آسایشی برای شما توریستان گرامی موجود می باشد و شما می توانید از آن ها استفاده کنید. وسایل ورزشی زیادی ذر این ساحل وجود دارد که سبب می شود شما لحظات شاد و فانی را در این منطقه تجربه کنید و خاطرات خوبی را برای خود در این مکان بسازید.

تور-نوروز-ر
نوروز در گرجستان

نوروز از جمله آیین های مهمی است که در کشور ما از دیر و باز انجام می گرفته است و مردم خاطرات خوبی را از این زمان همیشه در ذهن هایشان دارند.  شاید باور نکنید ولی این عید یکی از عید هایی است که در جهان بسیار استقبال کننده دارد و حتی شاید افراد زیادی را یافت کنید که گرچه به این چیز ها اعتقاد نداشته باشند ولی این ایام را جشن می گیرن  چرا که این عید همانطور از نامش پیداست یعنی دوباره،  تولدی دوباره است که برای همه موجودات روی کره زمین صورت می گیرد و به شما می گوید که باری دیگر فرصت یافتید که بتوانید بهترین کار ها را انجام دهید.  این عید در جهان بیش از سیصد میلیون نفر متقاضی دارد و از جمله عید های جهانی محسوب می گردد.  به واسطه همسایگی و نزدیکی کشور گرجستان این عید در این کشور بسیار با ابهت بر گزار می گردد و از جمله زمان های مبارک و میمون برای این کشور تلقی می گردد چرا که می دانید این کشور قبل ها جزیی از خاک ایران بوده است و در فرهنگ و سنت ارتباط تزدیکی با کشور خودمان یعنی ایران دارد.

زیبایی گرجستان

تور گرجستان

یکی از مواردی را که باید در تور گرجستان نوروز ۹۶ دقت داشته باشید قیمت تور گرجستان نوروز ۹۶ می باشد چرا که در ایام عید نوروز به دلیل افزایش سفر های نوروزی بر تعداد تور ها نیز افزوده می شود و شما اگر کمی تحقیق کنید می توانید توری را انتخاب کنید که قیمت پایینی داشته باشد.  البته تور گرجستان نوروز ۹۶ ارزان ممکن است به این سادگی های گیر نیاید و شما باید کمی سایت های مختلف را بگردید. .  در کنار قیمت باید به فاکتور کیفیت تور ها نظیر خدمات و امکانات آن توجه داشته باشید و با توجه به این عومل بتوانید بهترین تور را برای خود انتخاب کنید. در این کشور موزه های مشهوری وجود دارد که می توانید در تور گرجستان نوروز ۹۶ از آن ها دیدن کنید که از از میان آن ها می توان به موزه استالین و موزه پول تفلیس اشاره کرد.

سفر به گرجستان

موزه های گرجستان

همانطور که مشخص است کشور گرجستان یکی از کشور های قدیمی جهان می باشد قدمت این کشور حدودا با کشور خودمان یکی می باشدچرا که در گذشته این کشور بخشی از خاک ایران بوده است،  از این رو شما می توانید در این کشور موزه ها و بنا های قدیمی زیادی را مشاهده کنید. از جمله موزه های مشهور این کشور می توان به موزه پول آن اشاره کرد که یک مجموعه کامل از سکه ها قدیمی را در اختیار افرادی که از این متطقه دیدن می کنند قرار می دهد .  این سک ها عموما به دوره های قبل بر می گردد و بیشتر شان را همان کشور خودمان ایران نی باشد و مربوط به سلسله های ایرانی می باشد. برای افرادی که به اشیای قدیمی عشق می ورزند این مکان می تواند برایشان سرگرم کننده و جالب باشد.

گرجستان

جغرافیا گرجستان

گرجستان یکی از مناطق خوش آب و هوای جهان می باشد و دارای مناظر طبیعی زیادی می باشد که می تواند برای هر شخصی شگفتی وار باشد.  آکواریوم باتومی نیز یکی دیگر از جاذبه های این کشور می باشد.  گرجستان به لحاظ جغرافیایی یکی از زیستگاه های مناسب برای زندگی بسیاری از حیوانات و جانوران می باشد.  حیواناتی که در این کشور وجود دارند ممکن است در جای دیگری از جهان یافت نشود.  علاوه بر آن این. منطقه دارای محیطی به نظیر و چشم انداز های بسیار زیبا می باشد.  همسایگی آن با دریا خزر سبب شده است مه یک اقلیم ویژه ای داشته باشد و محیط آن نیز نسبت به کشور های دیگر منحصر به فرد باشد.

گردشگری گرجستان

آکواریوم باتومی و بازدید از آن

در این آکواریوم گونه های مختلف از آبزیان وجود دارد و شما می توانید از آن ها دیدن کنید و اطلاعات کاملی را درباره این گونه از آبزیان کسب کنید.  یکی از مناطق جذاب و سرگرم کننده پارک دولفین ها در باتومی می باشد که از مناطق سرگرم کننده می باشد و شما می توانید در آن جا از نزدیک دولفین ها را مشاهده کنید و با آن ها شنا کنید. تور گرجستان نوروز ۹۶ فرصت طلایی برای کسانی است که تا به حال از این کشور دیدن نکرده اند.  شما می توانید به همراه خانواده خود در این تور شرکت کنید و اوقات خوبی را در کنار یکدیگر در ایام عید نوروز سپری کنید.دروردی این آکواریوم شما می توانید اطلاعات دقیقی از آبزیان و ماهیانی که در این آکواریوم زندگی می کنند کسب کنید.  این اطلاعات بسیار کامل و جامع شد و به شما دیدی درست در مورد دنیای آبزیان می دهد.  گونه های آبزیانی که ذر این آکواریوم ها می توانید مشاهده کنید بسیار نادر می باشند و ممکن است دیگر نتوانید چنین مجموعه ای را به این کاملی را کنار هم یافت کنید. شما می توانید با دولفین های این منطقه شنا کنید.. اگر کمی بخواهید هیجان کسی کنید باید به داخل آب بپرید و با دولفین ها کمی به شنا کردن بپردازید.  دولفین های این منطقه بسیار دوست داشتنی می باشند و می توانند برای انسان بسیار سرگرم کننده به نظر بیایند.  اگر از این گونه افراد هستید که می خواهد شوق و هیجان زیادی را کسب. کنید می توانید با دولفین ها بازی کنید و کمی آن ها سر کار بگذارید.

دریاچه لاک پشت ها در تفلیس گرجستان

در این تور حتما از دریاچه لاک پشت ها نیز دیدن کنید چرا که یکی از مناطق زیبا می باشد که نباید آن را از دست بدهید. شما می توانید به اتفاق خانواده از این کشور زیبا دیدن کنید و لحظات شادی را با هم  داشته باشید. شما در این تور می توانید خاطرات خوب و قشگی را برای خود ثبت کنید.  امیدواریم که بهترین اتفاقات خوب و نادر را در این این تور تجربه کنید. این مکان دارای ساحل زیبایی می باشد.  قذم زدن بر روی این ساحل زیبا بسیار آرام بخش شد و حس عجیبی به انسان می بخسد و سریع می تواند باعث ارامش روح و روان انسان شود.  قبلا ها در این منطقه لاک پشت های زیادی زندگی می کردند مه متاسفانه در نرور زمان از تعداد آن ها ماسته شده است و در حال انقراض می باشند.  خوشبختانه با سیاست هایی که این چند ساله در این منطقه صورت گرفته است سبب شده است که دوباره این منطقه احیا شود و این چند ساله شاهد بازگشت دوباره لاک پشت ها به این منطقه می باشیم.  فضای این مکان بسیار جالب و هیجان‌انگیز می باشد و باید حدما از آن در تور گرجستان دیدن کنید.

مطلب پیشنهادی

لغو ویزای ایران برای سفر شهروندان عمانی

[ad_1] هم رسانی zoodel.com عمان سفیر ایران در عمان اعلام کرد: هیئت وزیران مقررات لغو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *