خانه / اخبار خارجی / جشن سال نو افسانه در جبل Danat Dhanna رفت و آمد مکرر

جشن سال نو افسانه در جبل Danat Dhanna رفت و آمد مکرر

[ad_1]

تاریخ: چهارشنبه, دسامبر 28, 2016

unnamed-5 زدن سال افسانه با بسته های توچال Danat جبل Dhanna سال نو است که مطمئنا تجربه شگفت انگیز با شما عزیزان به ارمغان بیاورد. حلقه در سال نو با یک خط تیره از زرق و برق و عطر و طعم در جزر و مد تمام روز ناهار خوری رستوران و سالن کافه ج مشاهده زیادی. آغاز جشن های احساسی و عاطفی خود را به عنوان خانه ارائه تیم با استعداد آشپزی بوفه بهترین غذاهای در سراسر جهان با شام شش دوره دیدنی برای AED 150 ++ با دو خانه نوشیدنی و از جمله AED250 ++ نامحدود نوشیدنی. این ارائه آشپزی در شب سال نو به گرد هم می آورد طیف متنوعی از غذاهای با استفاده از ادویه جات معطر و دارویی و سنتی سبک پخت و پز از 6:30 بعد از ظهر تا 10:30 شب.

در خوراک شناس صمیمی لذت شب از جشن سال نو در اطراف شیک Zaitoun رستوران ایتالیایی. باز کردن از پیچ و لذت بردن از چهار دوره معتبر ایتالیایی منو گیاهخواری و غیر گیاه خواری انتخاب برای AED175 ++ از جمله نوشیدنی های خانه دو از 6:30 بعد از ظهر تا 10:30 شب.

Reminisce در خاطرات زیبا سال رفته و تعداد به 2017 در حالی که رقص به آهنگ های مورد علاقه خود را در نوار L’attitude و رستوران. شب با ما گروه اقامت دی جی است که در سال جدید با آهنگ های شادمان از 7:00 صبح تا اواخر با 50 درهم هزینه خالص ورودی از جمله یک خانه آشامیدنی بیاورد پس آغاز خواهد شد.

منبع:-جبل Danat Dhanna رفت و آمد مکرر

برچسب ها: جشن سال نو افسانه در جبل Danat Dhanna خوابگاه، اخبار هتل

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

ارسال پیامک

شاید یکی از سؤالاتی که به ذهن هر شخصی جهت استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌کوتاه، می‌رسد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *