خانه / اخبار داخلی / خبر گردشگری: مسیرهای گردشگری به مناطق عرصه و حریم بیابان لوت بررسی شد

خبر گردشگری: مسیرهای گردشگری به مناطق عرصه و حریم بیابان لوت بررسی شد

[ad_1]

اولین جلسه کارشناسان گردشگری و فعالان طبیعت گردی استان خراسان جنوبی جهت بررسی مسیر تورها به مناطق عرصه و حریم بیابان لوت تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی؛ زهرا رضایی ملکوتی سرپرست پایگاه جهانی بیابان لوت در این خصوص گفت: با عنایت به افزایش تورهای آفرود و تعدد گردشگران داخلی و خارجی به منطقه عرصه و حریم بیابان لوت و نیاز به انجام اقدامات مدیریتی و حفاظتی جهت ساماندهی مسیرهای مورد نیاز گردشگران جلسه ای در این خصوص برگزار شد.


ملکوتی گفت: در این نشست بررسی های اولیه در خصوص رتبه بندی چند مسیر اصلی و فرعی و تقسیم بندی آن ها برای تورهای علمی و یا سایر تورها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و مقرر شد در نشست های آتی نتیجه نهایی جهت تصویب و ابلاغ به تمامی دستگاه های اجرایی، به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ارسال شد.

[ad_2]

اخبار گردشگری و مطالب زیبا در رابطه با مناطق توریسی را در آی سیتی مطالعه نمایید. آی سیتی برترین اخبار گردشگری را برای شما از سراسر دنیای اینترنت و مجازی جمع آوری می کنید و در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد. برای مطالعه اخبار گردشگری روز, می توانید روزانه از سایت آی سیتی دیدن فرمایید. همچنین می توانید از نوشته های مرتبط در زیر مطالب نیز استفاده نمایید. برای اطلاع از اخبار گردشگری با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی

لغو ویزای ایران برای سفر شهروندان عمانی

[ad_1] هم رسانی zoodel.com عمان سفیر ایران در عمان اعلام کرد: هیئت وزیران مقررات لغو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *