خانه / سایر خبرها / خرید ملک در لندن

خرید ملک در لندن

بنابراین مادراین مقاله تمامی نکات وموضوعات فوق را به روشنی توضیح داده و از منظرهای مختلفی در مورد شرایط و راه های اخذ اقامت انگلیس از طریق خرید ملک در لندن و شرایط و راه های مهاجرت به انگلیس صحبت کرده ایم . و اگر باز هم با وجود این تفاسیر جای سوالی در خصوص خرید ملک در لندن در ذهن شما باقی ماند تمامی وکلای مجرب و مشاورین متخصص در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و تمامی دفاتر همکار این موسسه همه روزه آماده مشاوره تلفنی رایگان شما عزیزان در زمینه خرید ملک در لندن میباشند .

در سالهای اخیر یکی از مواردی که در میان مهاجرین کشورهای دیگر باب شده است ، خرید ملک در کشورهای اروپایی از جمله خرید ملک در لندن میباشد . سوالاتی که در ذهن ایجاد میشود این است که آیا خرید ملک در لندن مفید است یا خیر ؟ و آیا خرید ملک در لندن به اخذ اقامت دائم انگلیس ختم میشود ؟ آیا شرایط خرید ملک در لندن آسان می باشد ؟ و بسیار ی از سوالات دیگر .

خیلی از مواقع با تبلیغات کذبی مواجه میشویم که نوید اخذ اقامت دائم از طریق خرید ملک در کشورهای مختلف را میدهند و همین امر ذهن هر شخصی را به خود معطوف میکند . در میان این همه خرید ملک در کشورهای مختلف ، راه اخذ اقامت انگلستان از طریق خرید ملک در لندن همواره با استقبال فراوانی مواجه شده است . اما باید اینگونه بیان نمود که اخذ اقامت  کشور انگلیس از طریق خرید ملک در لندن را باید از دریچه بسیار مهمی نگاه کرد ، اینکه معمولا خرید املاک در انگلستان از ۷۵۰ هزار پوند شروع میشود تا ۲ میلیون پوند . املاکی که باقیمت های زیر ۲ میلیون پوند خریداری میشوند منجر به اقامت انگلستان نخواهد شدو بیشتر برای کسانی بکار می آید که خود دارای اقامت دائم انگلستان حال از طریق تحصیل یا سرمایه گذاری یا راه های دیگری باشند .اما خرید ملک  در لندن از طریق ۲ میلیون پوند امکان دارد بنا بر نظر دولت انگلستان منجربه اقامت دائم برای خود و  همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او باشد . البته فقط امکان این امر (کسب اقامت دائم ) وجود دارد . و به صورت قطعی و حتمی نمیتوان نظر داد . اما پیشنهاد ما این است که به جای هزینه سنگین و پرداخت هزینه های اضافی که یک ریسک بزرگ به نظر میرسد ، میتوان از طریق تحصیل که کم هزینه ترین و مطمئن ترین راه است اقدام نمود .

مطلب پیشنهادی

تحصیل پزشکی در اتریش و آلمان:

تحصیل پزشکی در ترکیه:   کشور ترکیه دارای دانشگاه های متنوع و معتبری بوده و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *