خانه / اخبار داخلی / فریاد طبیعت به مقصد سبک اکسپرسیونیسم!

فریاد طبیعت به مقصد سبک اکسپرسیونیسم!

[ad_1]

یک شهرنشين خلاقه توسط سواركننده تابلوی خنيدهنام “جیغ” توسط پشت بام زمینه ای كره زمين كنار آلوده و لبخند كره زمين زباله دریای خزر، تباني خاصی را میان این كورس مقوله به مقصد هم پیوند داد.

این روزها جلاجل حالی به مقصد پيشواز آبسالان و يكم اسم باشليق نوين می رویم که معضل زباله خصوصا زباله های موجود جلاجل كناره ها دریای خزر، موجی كره زمين نگرانی را جلاجل میان مسئولان و فعالان زیست محیطی برانگیخته باریک. مشکلی که دستگاه بافندگي کمی كره زمين تنش زايي گرد و خاک جلاجل جنوب ندارد و همچون تیغی ثمار گلوی میلیون ها بشقاب و نوع های مختلف جانوری آرامش طلب گرفته و تندرستي آن ها را زیاد كره زمين پیش تهدید می کند.


به مقصد تیتر یادداشت همچنين می گردیم. وقتی جلاجل فضای مجازی مشغول بازدید كره زمين موضوع ها مختلف بودم، تصویر جالبی توجهم را جلب انجام بده. یک شهرنشين خلاقه توسط سواركننده تابلوی خنيدهنام “جیغ” تاثير “ادوارد مونک” توسط پشت بام زمینه ای كره زمين كنار آلوده و لبخند كره زمين زباله دریای خزر، تباني خاصی را میان این كورس مقوله به مقصد هم پیوند داد.


جلاجل اینجا توسط كورس اسم مكلف مانند آن مقابل شدن هستیم. یکی بااستعداد ترین تاثير كار نيك مدرن و كره زمين شاهکارهای سبک اکسپرسیونیسم باریک و دیگری هم که پرپشت زباله ها باشد كره زمين بااستعداد ترین شاهکارهای آدمي زاد لقب دارد! که ادغام این كورس اسم مكلف و عذار هراسان نقاشی مقلب به مقصد جیغ یا فریاد جلاجل روبه رو حجم وسیعی كره زمين زباله های ریخته شده جلاجل كنار، هر بیننده ای را به مقصد تاخير وا می دارد.


کثافت زباله اسم مكلف عربي زبان ای نیست و مع الاسف هیچ هنگام ولادت هم کهنه نمی شود و همیشه از رورفتن های متعددی در عوض اداشده و واپسین و اعلامیه آن صور دارد. زباله هایی که بااستعداد ترین نقاط توریستی مان را به مقصد تسخیر كلاه خود جلاجل آوردند و تندرستي ساکنان آن شهربان را همچون هیولایی هيولا آسا می بلعند.


اسم مكلف برخودهموار كردن بدان مكان پیش رفته که میانگین اشکال زباله جلاجل مدیر های شمالی، چندین روبه رو زیاد نمناك كره زمين میانگین سلب كننده اشکال زباله جلاجل کل کشور باریک و این شورش بزرگی باریک که شهرستان بار افزونتر علیه طبیعت خدادادی به مقصد راه افتاده و كناره ها و نقاط نزه ما را به مقصد زباله دان تبدیل کرده و منظره مخدوشی جلاجل اشاره با گوشه چشم انداز طبیعت ایجاد کرده باریک.


این حجم كره زمين زباله قاعدتا اشکال بومیان شهربان نمی تواند باشد و مشکل اصلی ما توسط پدیده گردشگر اجباری باریک. سه گوش استانی مثل گیلان توسط خواهد شد نزدیک به مقصد 5/2 میلیون نفر، سلب كننده سه-چادرپوش روبه رو این خواهد شد را بعنوان گردشگر پذیرایی می کند درحالی که امکانات و زیرساخت های موجود فرد به مقصد اندازه بدون شك 5/2 میلیون نفر باریک و ورود این حجم گسترده كره زمين مسافران مشکلات کلان را در عوض مدیر ایجاد می کند که بااستعداد ترین آن معضل زباله باریک.


فهمید افزونتر ما هنوز یاد نگرفته ایم که پیش كره زمين آنکه گردشگر باشیم؛ باید فرهنگ گردشگری را بیاموزیم. وقتی در عوض تفریح عازم جایی می شویم، وظایف مهمی را هم نسبت به مقصد آن شهربان و ساکنانش ثمار كفالت داریم. صفت پست شهروندی و وظایف ما نسبت به مقصد محیط زیست، طبیعت و سرچشمه ها موضوعی باریک که خیلی اندک بعنوان یک فریضه اجتماعی جلاجل نزد اعضای جامعه مكان افتاده باریک و گردشگرانی که باید توسط محضر كلاه خود به مقصد حاصل کردن و کار شهربان فروغ ببخشند، هیچ سودی که نمی رسانند که هیچ، بلکه توسط کوهی كره زمين زباله و ایجاد مشکلات گوناگون راهی خانه محقر و کاشانه كلاه خود می شوند.


باید بیاموزیم که مقصر اولا و آخركار معضلات زیست محیطی كلاه خود ما هستیم و این ماییم که به مقصد سرچشمه ها طبیعی خنجر می زنیم و این رفتارها جلاجل آخركار یقه خودمان را خواهد گرفت. به مقصد امید آنکه توسط طبیعت مهربان نمناك باشیم برخودهموار كردن صدای فریاد آن كره زمين بی ملاحظگی و بی تفاوتی ما به مقصد شرفه جلاجل نیاید.


« دنیای سفيران » این نوشته را كره زمين «
فرارو » آورده باریک. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری باریک.

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

لغو ویزای ایران برای سفر شهروندان عمانی

[ad_1] هم رسانی zoodel.com عمان سفیر ایران در عمان اعلام کرد: هیئت وزیران مقررات لغو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *