خانه / اخبار خارجی / موش هند عمیق تر مشارکت با HCVB برای حیدرآباد

موش هند عمیق تر مشارکت با HCVB برای حیدرآباد

[ad_1]

تاریخ: چهارشنبه, دسامبر 28, 2016

icca-logo-0520e680ed-seeklogo-com اداره بازدید کنندگان کنوانسیون حیدرآباد و هند بیشتر مورد احترام سازمان رسانه موش – موش هند همکاری استراتژیک از سپتامبر سال 2015 شده اند. موش هند, تاسیس در 2000 ترویج هند به عنوان مقصد موش به جهان است. اول آن نوع پلت فرم برای شروع به اشتراک گذاری بینش صنعت و دانش در صنعت جلسات با مخاطبان هندی و موش های بین المللی همراه با اولین و تنها موش رسانه های دیجیتالی در هند.

هند موش طول می کشد افتخار بزرگ در همکاری و کار همراه با HCVB برای ترویج حیدرآباد به عنوان ” سرمایه کنوانسیون هند. داستان های رسانه های منظم و انجام مصاحبه و مقاله و جلسات و پوشش از نمایشگاه ها و کنوانسیون در حیدرآباد و تهاجمی تبلیغات در رسانه های اجتماعی (توییتر، فیس بوک، Linkedin و Youtube) از ویژگی های منظم برای ترویج حیدرآباد به عنوان انتخاب ارجح موش هستند. موش هند شریک افتخار دفتر است و دائما در فعالیت های ارتباطی آن مشغول است.

آن را به عنوان لیاقت اصلی خود را با روند جدیدتر که شناور در اطراف صنعت منظم موش هند همواره گسترش آموزش و پرورش درباره مقصد. همراه با پشتیبانی محتوای HCVB را موش هند همچنان توزیع محتوای سالم برای ترویج حیدرآباد به مخاطبان جهانی و هند.

غیرالهی از طریق فرصت های مختلف برای حیدرآباد همکاری اداره با بسیاری از سازمان ها به گستره شهر را در تبدیل شدن به اوج مصرف موش. به طور مشابه، HCVB در رابطه با هند موش مطلوب از نظر دانش جمع آوری شده است و اشتراک گذاری پیشرفته توسط بازاریابی فشرده محتوا. ما مشتاقانه منتظر به کار بیشتر از نزدیک در سال های آینده و تقویت این ایده از دست زدن به موش در همیشه پررونق حیدرآباد، هند.

منبع:-ICCA

برچسب ها: جهانی مسافرت اخبار، ICCA، اخبار رویداد سفر

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

ارسال پیامک

شاید یکی از سؤالاتی که به ذهن هر شخصی جهت استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌کوتاه، می‌رسد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *