خانه / اخبار خارجی / نروژی نشان می دهد چگونه برای فرار از “آبی دوشنبه”

نروژی نشان می دهد چگونه برای فرار از “آبی دوشنبه”

[ad_1]

منتشر شده در: پنجشنبه، ژانویه 19، 2017

Norwegian خطوط هوایی کم هزینه نروژی نشان داده است که چگونه برای فرار از مخوف “آبی دوشنبه”، گزارش افسرده ترین روز سال است. روز دوشنبه سوم در ماه ژانویه (16 ژانویه 2017) تاریخ سقوط “آبی دوشنبه’ با توجه به تعدادی از عوامل شامل بلوز کریسمس پس از آب و هوای غم انگیز نبود پول و سطوح کم انگیزه نامیده شده است.

اروپا سومین کم هزینه خطوط هوایی نروژی ساخت مطمئن گردشگران داخلی می تواند مبارزه با ‘بلوز’ با پرواز به برخی از شاد ترین مکان روی زمین…

پورتوریکو

با توجه به سال 2016 گزارش شادی جهانی، پورتوریکو رتبه 15 کشور شاد ترین در جهان ساخت جزیره شاد ترین در کارائیب. نروژی شروع به پرواز به پورتوریکو در 2015 ارائه مسیر مستقیم تنها به جزیره از بریتانیا، مناسب برای مسافران به دنبال برخی از خورشیدی و نیز مورد نیاز ویتامین d نروژی مستقیم دو بار در هفته پرواز از لندن گاتویک به پورتوریکو از £139 طرفه ارائه می دهد.

سوئد

در آن در نقطه شماره 10 ساخت سوئد کشوری متکثر هزار جزیره ساحلی و دریاچه های داخلی با جنگل ها و کوه های glaciated کنار شهرهای تاریخی ساخته شده است. مسافران به اکتشاف موزه Vas در استکهلم و یا سر غرب و قدم زدن در امتداد را در گوتنبرگ. نروژی مگس مستقیم به استکهلم و گوتنبرگ از گاتویک لندن از £29 یک طرفه.

فنلاند با بیش از 3million سونا در فنلاند، گردشگران داخلی به دنبال راهی برای بخار’ یافت بیش از زیاده روی از دوره جشن سونا فنلاندی سنتی برای استراحت و جلوتر از 2017 باز کردن می توانید لذت ببرید. برای مسافران هنوز هم به دنبال لذت بردن از لبنی کریسمس شهر شمالی Rovanemi فرصتی برای دیدار با بابا نوئل 365 روز سال، بنابراین واقعا کریسمس هر روز می توان آن را ارائه می دهد! نروژی پیشنهاد پرواز مستقیم از لندن گاتویک به هلسینکی از £29 یک طرفه و رونیمی از £69.90 یک طرفه.

نروژ،

با فراوان منزل و مناظر فوق العاده و همچنین فرصت برای دیدن شفق شمالی آن است جای تعجب نیست که نروژ ساخته شده آن به شماره چهار در فهرست شادترین کشورهای جهان. مسافران به تیک تیک کردن قطعنامه سال نو دنبال می توانید استفاده از چشم انداز زرق و برق دار کشور و پیاده روی از طریق fjords با شکوه نروژ را قبل از عنوان به اسلو پایتخت برای برخی از تجربیات فرهنگی. نروژی پرواز مستقیم از لندن گاتویک به برگن استاوانگر تروندهایم و اسلو از £29 یک طرفه، Tromso از £61.90 مستقیم از ادینبورگ به اسلو از £37.60 یک طرفه و یک طرفه.

ایسلند

در اواخر سال گذشته نروژی ادامه گسترش آن انگلستان با راه اندازی سرویس مستقیم جدید از گاتویک لندن به پایتخت ایسلند ریکیاویک است که همچنین به عنوان یکی از شاد ترین محل در جهان قرار گرفت. مشهور چشمه های آب گرم طبیعی و زمین گرمایی استخر ایسلند انتخاب ایده آل برای شکستن سم زدایی تبعيد بلوز زمستان است. نروژی ارائه می دهد سه از پرواز از لندن گاتویک مستقیم به ریکیاویک از £34.90 یک طرفه.

دانمارک

به عنوان شاد ترین کشور روی زمین دانمارک با توجه به گزارش جهانی شاد ترین راه برای شماره یک نقطه منجر. با انگلیسی مصرف الهام از سنت دانمارکی از ‘hygge’ (آزادانه به معنی ‘cosiness’) در طول سال 2016 مسافران می تواند سر به کپنهاگ با نروژی به دانمارک راه زندگی خود را تجربه. نروژی مگس مستقیم از گاتویک لندن و ادینبورگ به کپنهاگ £29 یک طرفه یا مستقیم-آلبورگ از گاتویک لندن از £29.

توماس Ramdahl رئیس بخش تجاری در نروژی گفت: “با 16 ژانویه شدن نام افسرده ترین روز سال نروژی است اطمینان عمومی بریتانیا است مقدار زیادی از شانس به ضرب و شتم بلوز زمستانی با ارزان فارس به برخی کشورهای شاد ترین بر روی زمین.”

جایزه برنده هواپیمایی نروژی عمل 65 کسب و کار و اوقات فراغت مسیرهای از بریتانیا به 50 نزدیک مقصد در سراسر جهان. تمام پروازهای کوتاه عمل توسط ناوگان هواپیما 186 صندلی با نام تجاری جدید است که مسافران در آسمان با داخل پروازي رایگان Wi-Fi متصل نگه دارید.

نروژی پیشنهادات بریتانیا تنها مستقیم ارزان پرواز به ایالات متحده با نرخ موجود از 135 پوند در اقتصاد و £399 در حق بیمه به مقصد ایالات متحده 8 بوستون لاس وگاس و اوکلند سان فرانسیسکو از گاتویک لندن همه را توسط دولت از هنر بوئینگ 787 Dreamliner خدمت کرده.

برچسب ها: نروژی

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

ارسال پیامک

شاید یکی از سؤالاتی که به ذهن هر شخصی جهت استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌کوتاه، می‌رسد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *