خانه / اخبار خارجی / هند غربی راه آهن و راه آهن مرکزی نصب POS در شمارنده رزرو کنید

هند غربی راه آهن و راه آهن مرکزی نصب POS در شمارنده رزرو کنید

[ad_1]

تاریخ: چهارشنبه, دسامبر 28, 2016

pos-machines مسافران راه آهن غربی و مرکزی راه آهن هند به رزرو بلیط راه آهن با فقط کش رفتن از بدهی خود و یا کارت های اعتباری در برخی از ایستگاه های راه آهن حومه از اول ژانویه قادر خواهید بود ، 2017. فعلا چند متر رزرو غربی راه آهن (WR) و مرکزی راه آهن (CR) هستند دستگاه نقطه فروش (POS) نصب که مسافران می توانید به کتاب unreserved بلیط توسط کارت های خود را کنترل می کشیدن.

از 1st ژانویه، 2017، راه آهن برای نصب ماشین آلات در unreserved متر فروش بلیط سیستم (UTS) در هر دو مسیر راه آهن برنامه ریزی است.

به گفته سخنگوی ارشد از راه آهن مرکزی تا کنون آنها این ماشین در نقاط 63 CST کالیان و Ghatkopar از جمله نصب شده و آنها قصد همه پوشش 434 متر رزرو توسط ژانویه 2017.

مدیر راه آهن بخشی از راه آهن غربی جین Mukul آنها نصب دستگاه POS در مکان های 68 طرح آنها را به این سیستم ها در همه دفاتر رزرو 351 باقی مانده تا پایان ماه اطلاع داده است که.

با توجه به منابع، بانک دولتی هند است ارائه دستگاه POS در شمارنده بلیط و تا به حال یافت شده که بانک خدمات به یکی دیگر از آژانس برون سپاری است.

که مسافران می توانید بلیط های از راه دور توسط کارت های خود را کنترل می کشیدن کتاب هر دو مقامات راه آهن حال برنامه ریزی برای نصب POS در سیستم رزرو (PRS). راه آهن غربی در حال حاضر به نصب دستگاه POS در مکان 56.

رسمی از راه آهن غربی نشان داد که در آينده، بانک دولتی هند نیز زیرساخت های معامله از طریق کیف پول پرداخت و سیستم های واسط پرداخت یکپارچه اجازه می دهد تا ارائه خواهد شد.

راه آهن مرکزی از سوی دیگر در حال توسعه سیستم های دیگری است که مسافران به رزرو بلیط با کارت اعتباری/بدهی از طریق فروش بلیط ماشین خودکار اجازه می دهد.

برچسب ها: هند. مرکزی راه آهن راه آهن غرب

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

ارسال پیامک

شاید یکی از سؤالاتی که به ذهن هر شخصی جهت استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌کوتاه، می‌رسد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *