خانه / اخبار خارجی / هیئت مدیره گردشگری مکزیک می خواهد حفاظت از تنوع زیستی

هیئت مدیره گردشگری مکزیک می خواهد حفاظت از تنوع زیستی

[ad_1]

منتشر شده در: پنج شنبه، دسامبر 29، 2016

mexico-tourism-board در دسامبر 2 و 17 سالانه سیزدهمین کنفرانس احزاب در تنوع زیستی یا پلیس 13 در برگزار شد کانکون، مکزیک. برای کشف راه حل جدید و بهتری را در حفاظت از تنوع زیستی منطقه ای و دادن اهمیت به اهمیت اجتماعی و اقتصادی آن و نیز برای شناسایی اشکال پایدار تعامل بین گونه ها و انسان ها در محیط های نخست اهداف این کنوانسیون در مکزیک بود.

به قول مدیر عامل و هیئت مدیره گردشگری، لوردس Berho “سفر جهانی روند نشان می دهد، به دنبال مسافران مقصد که سرشار از تنوع زیستی و توسعه پایدار. به عنوان چهارمین اکثر مگا زیستی کشور در جهان، مکزیک محل ایده آل برای کسانی که به دنبال به خود را در معتبر فرهنگی، پخت و پز غوطه ور و تجربه طبیعت پر است. ما معتقدیم که در مکزیک زندگی چه مسافران به دنبال، و این اساس مبارزات انتخاباتی ما است”.

حمل و نقل با حضور وزیر اقتصاد، بانک های بین المللی است که حمایت از کسب و کار پایدار افسران مدیر اجرایی شرکت های چند ملیتی اجتماعی مسئول در بخش های خصوصی و دولتی و موسسات مالی بین المللی کنفرانس. شرکت کنندگان مسئولیت شناسایی راه حل های طولانی مدت و طرح کسب و کار است که حمایت از تنوع زیستی داده شد.

برچسب ها: هیئت مدیره گردشگری مکزیک

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

ارسال پیامک

شاید یکی از سؤالاتی که به ذهن هر شخصی جهت استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌کوتاه، می‌رسد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *