خانه / اخبار خارجی / هیلتون جمع رشد در کلمبیا با امضای از هیلتون بوگوتا Corferias

هیلتون جمع رشد در کلمبیا با امضای از هیلتون بوگوتا Corferias

[ad_1]

منتشر شده در: شنبه، ژانویه 21، 2017

HHR_BogotaCorferias_Exterior_FP هیلتون امروز اعلام کرد امضای قرارداد مدیریت با Corferias به کار جدید ساخت هتل هیلتون & استراحتگاه ملک در کنوانسیون و نمایشگاه مرکز بوگوتا کلمبیا.  برنامه ریزی برای باز کردن در سال 2018، جدید 414 اتاق هیلتون بوگوتا Corferias حضور این شرکت در کلمبیا که هیلتون در حال حاضر مجموعه ای از 13 عامل هتل و حدود 10 تحت توسعه است گسترش دهد.

“را با Corferias در توسعه این پروژه هیجان انگیز کار” گفت: ما Corvinos خوان مدیریت مدیر توسعه، مکزیک و آمریکای مرکزی و کارائیب، اسپانیایی هیلتون. “استراتژی رشد ما فرصت برای معرفی برندهای صنعت پیشرو ما به مقصد جدید در سراسر جهان به نظر می رسد و ما نمی تواند شادتر در مورد آوردن این شرکت گل سرسبد هتل هیلتون & استراحتگاه نام تجاری در منطقه مهم در کلمبیا، بوگوتا.”

هتل استراتژیک در مجاورت محل نمایشگاه تجارت موجود قرار دارند و برنامه ریزی مرکز نمایشگاه Corferias و Ágora بوگوتا مرکز کنوانسیون بین المللی برای باز کردن در 2017 – پروژه توسط بوگوتا اتاق بازرگانی از رهبری. حدود 10 دقیقه از فرودگاه بین المللی ال دورادو خدمت جدید هیلتون بوگوتا Corferias به عنوان پایه ایده آل برای مسافران زيارت برای رویدادهای مهم و همایش ها.

“هیلتون متعهد به رد پای ما در آمریکای لاتین گسترش و استقبال از مهمانان در سراسر منطقه، گفت:” شان Mcateer، معاون مدیریت نام تجاری جهانی, سرویس کامل هتل هیلتون.  “این هتل در Corferias مکمل ما نمونه های موجود در کلمبیا است و بدون شک خواهد شد علاوه بر خوش آمدید برای جلسات و کنوانسیون های بازار.

“این لذت ما را به کار با هیلتون در علاوه بر این به Corferias، گفت:” آندرس والدراما لوپز, رئیس جمهور, Corferias.  “تجربه ما با کنوانسیون و نمایشگاه های بزرگ به همراه هیلتون در سال 97 مهمان نوازی مشهور و ارائه تجارب استثنایی مهمان همکاری کامل برای پروژه موفق است.”

Corferias بوگوتا هیلتون در همکاری با Pactia صندوق سهام خصوصی کلمبیا با تجربه گسترده در سرمایه گذاری املاک و مستغلات متعلق به.

هتل هیلتون HHonors شرکت خواهد® ، برنده جایزه مهمان وفاداری برنامه برای علامت های تجاری متمایز هتل هیلتون در 13. اعضای HHonors هیلتون است که به طور مستقیم با هیلتون صرفه جویی در وقت و پول کتاب و دسترسی فوری به منافع آنها را بیشتر مانند تخفیف عضو منحصر به فرد در مورد مراقبت رایگان Wi-Fi، توانایی کسب و از گرو در اوردن رایگان شب و همچنین دسترسی به امکانات دیجیتال مانند دیجیتال چک در با اتاق انتخاب و کلید دیجیتال (در انتخاب مکان) اشاره، منحصرا از طریق صنعت پیشرو هیلتون HHonors تلفن همراه حدود

هیلتون در حال حاضر است مجموعه ای از بیش از 90 هتل ها و استراحتگاه باز استقبال مسافران و آمریکای لاتین از جمله 13 هتل در کلمبیا.  شرکت فعالانه اضافی اعطای فرصت های رشد را دنبال و در حال حاضر خط لوله قوی از بیش از 60 هتل ها در سراسر منطقه از جمله پروژه های 10 در کلمبیا است.

منبع:-هیلتون WorldWirde

برچسب ها: هیلتون در سراسر جهان

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

ارسال پیامک

شاید یکی از سؤالاتی که به ذهن هر شخصی جهت استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌کوتاه، می‌رسد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *