خانه / اخبار خارجی / AIDAprima میزبان کنفرانس بین المللی LNG

AIDAprima میزبان کنفرانس بین المللی LNG

[ad_1]

منتشر شده در: شنبه، ژانویه 28، 2017

Int. LNG Konferenz zu Gast auf AIDAprima_26_01_17 به عنوان بخشی از کنفرانس بین المللی تجارت “ساخت LNG اتفاق می افتد: ترکیب نیروهای برای پایدار حمل و نقل،” 80 هدایت نمایندگان حوزه های کسب و کار، سیاست و علم کشتی کروز AIDAprima در روتردام در پنجشنبه, 26 ژانویه 2017 بازدید. مهمانان شامل درک Brengelmann سفیر جمهوری فدرال آلمان در هلند و همکارش نروژی مارتین Sørby.

در هیئت مدیره از اولین کشتی کروز در جهان است که با استفاده از موتور دو سوخت برای تولید انرژی خود را از کم انتشار گاز مایع (LNG) در حالی که لنگر انداخت در بندر LNG کارشناسان از آلمان، نروژ و هلند خود را در مورد تجربه عملی از آیدا Cruises با استفاده LNG مطلع.

بعد از اجرای موفقیت آمیز آزمون اول برای عرضه LNG AIDAprima در هامبورگ در 7 مه سال 2016 کشتی کروز با موفقیت با LNG در حالی که لنگر انداخت در تمام بنادر در آن مسیر – هامبورگ روتردام Le Havre ساوت همپتون و Zeebrugge ارائه شده است. این است سهم قابل توجهی به حفاظت از محیط زیست، از کشتی آیدا صرف حدود 40 درصد از آن عامل زمان در بندر. نسبت به معمولی دیزل دریایی با درصد گوگرد با استفاده از انتشار قابل ملاحظه ای کاهش می یابد حتی بیشتر با استفاده از LNG. اکسیدهای گوگرد و ذرات دوده کاملا می توان جلوگیری کرد. انتشار اکسید نیتروژن تا 80 درصد کاهش می یابد و CO2 تولید گازهای گلخانه ای 20 درصد کاهش داده است.

“ما ايمان LNG به عنوان سوخت با کمترین تولید گازهای گلخانه ای است که در حال حاضر در دسترس است و پیشگام در کار در این منطقه برای سالهای زیادی انجام شده است. در تابستان سال 2015 ما اعلام کرد که ما خواهد شد اولین کروز شرکت در سراسر جهان کشتی نسل بعدی آیدا – که در حال کار در کشتی سازی مایر در Papenburg ساخته شده و تا 2019 – 100 درصد با LNG به سفارش. ما که دیگر خطوط کروز در حال حاضر نیز دنبال مثال ما و ساختمان های جدید با سوخت LNG نیز دستور داده اند که با خوشحالی گفت: “دکتر مونیکا Griefahn، رئیس افسر پایدار آیدا Cruises در کنفرانس تجارت در روتردام.

“با این حال، ما همچنین پشتیبانی از پورت و تولید LNG به سرمایه گذاری در زیرساخت های لازم باید” دکتر مونیکا Griefahn را ادامه داد.

آیدا Cruises سرمایه گذاری در تحقیق و تست برنامه های کاربردی برای استفاده از LNG در کشتی کروز در اوایل. ما همکاری در بارج هیبرید LNG همراه با سیستم های دریایی بکر در سال 2013 به توسعه و راه اندازی راه حل های نوآورانه و قابل انعطاف برای تامین انرژی سازگار با محیط زیست به کشتی با استفاده از گاز مایع در حالی که آنها در بندر هامبورگ لنگر انداخته است. از 30 مه سال 2015 AIDAsol است با کم انتشار قدرت از گاز مایع (LNG) در ترمینال کروز Hafencity عرضه می گردد; در سال 2016 به تنهایی این شامل تازه واردان 16.

آیدا Cruises است شفاف مستند تعهد خود را به محیط زیست و جامعه در آن گزارش پایداری “آیدا مراقبت” از سال 2007. در این گزارش تمام چهره های کلیدی مرتبط محیطی لیست های. علاوه بر کاهش تولید گازهای گلخانه ای افزایش بهره وری عامل مهمی در عملیات کشتی دوستدار محیط زیست است.

کشتی در ناوگان آیدا فقط 3 لیتر سوخت به طور متوسط هر نفر در هیئت مدیره برای 100 کیلومتر سفر استفاده کنید. این در حال حاضر توسط کارشناسان در DNV GL در مطالعه مستقل در 2012 تایید شد. استفاده دولت از هنر, صرفه جویی در انرژی فن آوری های زیست محیطی و اقتصادی مدیریت منابع اضافی پیشرفت 2016 ساخته شده است. به عنوان مثال، ۹ درصد کمتر انرژی در هر فرد در هیئت مدیره در سال 2012 استفاده می شد. در طول همان مدت مصرف آب هر نفر در هیئت مدیره توسط 7.2 درصد و انتشار کربن دی اکسید توسط 7.7 درصد کاهش یافته است.

برچسب ها: AIDAprima

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

سفر توریستی به چین

جمهوری خلق چین چین یکی از پهناورترین کشور های جهان می باشد و بعد از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *